Je hebt geen basiskennis nodig. 

◙○○○ : geen voorkennis nodig
◙◙○○ : basiskennis nodig
◙◙◙○ : goede kennis nodig
◙◙◙◙ : uitgebreide kennis nodig

 

Lestijden: 120
Geen vrijstelling : € 180
Gedeeltelijke vrijstelling : € 36
Volledige vrijstelling : € 0
Bijkomende kostenraming :

  • Syllabus : prijs afhankelijk van gekozen module ( raming : 8€ à 10€ )
  • Bijkomende kosten voor materialen zijn afhankelijk van het werkstuk en je persoonlijke keuze
  • 4 € per schooljaar voor gebruik van overlockgaren(afhankelijk van extra gebruik kan er in de loop van het schooljaar nog een kleine bijdrage gevraagd worden)
– schrijfgerief
– een notitieschrift
– een meetlat
– een lintmeter
– een schaar
– een bobijntje stikzijde (om het even welke kleur)
– een restje stof of eventueel een stuk baalkatoen
HIER inschrijven.
Na het doorlopen van een module, krijg je een deelcertificaat. Na het doorlopen van een volledige opleiding krijg je een attest van je opleiding.

Je maakt kennis met de verschillende basistechnieken van het stikken, knippen, naaien en strijken. Vervolgens pas je dit toe op verschillende werkstukken.

Bij het beëindigen van deze module kan je deze technieken onder begeleiding uitvoeren op eenvoudige werkstukken.

Volgende werkstukken komen o.a. aan bod:
– Schort
– Rok
– Blouse

Wat leer je?

– Stikoefeningen
– Randen afwerken
Naden afwerken
– 
Technieken rokje
– Knoopsluiting
– Belegsel         

Waar
Dag
Uur
Start
Einde
Aarschot 2
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Aarschot 2
Dinsdag
18.45 – 21.30
 5-9-17
 26-6-18
Aarschot 2
vrijdag
09.00 – 11.45
 1-9-17
 29-6-18
Boutersem, Buurthuis Vertrijk
woensdag
8.45 – 11.30
 6-9-17
 27-6-18
Boutersem, Buurthuis Vertrijk
woensdag
19.00 – 21.45
 6-9-17
 27-6-18
Boutersem, Buurthuis Vertrijk
Donderdag
9.00 – 11.45
 7-9-17
 28-6-18
Diest
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Dworp, Crealab
Maandag
18.45 – 21.30
 4-9-17
 25-6-18
Dworp, Crealab
Dinsdag
13.00 – 15.45
 5-9-17
 26-6-18
Dworp, Crealab
Woensdag
18.45 – 21.30
 6-9-17
 27-6-18
Haacht, Zaal de Kram
Maandag
14.45 – 17.30
 4-9-17
 25-6-18
Haacht, Zaal de Kram
Maandag
18.45 – 21.30
 4-9-17
 25-6-18
Halle, S.V.V. lokaal
Maandag
18.45 – 21.30
 4-9-17
 25-6-18
 Halle, S.V.V. lokaal
 Woensdag
18.45 – 21.30
 6-9-17
 27-6-18
Halle, S.V.V. lokaal
Donderdag
18.45 – 21.30
 7-9-17
 28-6-18
Herent, BGSO De bijenkorf
Dinsdag
18.45 – 21.30
 5-9-17
 26-6-18
Herent, BGSO De bijenkorf
Woensdag
19.00 – 21.45
 6-9-17
 27-6-18
Heverlee Celestijntje
Maandag
12.45 – 15.30
 4-9-17
 25-6-18
Heverlee, Celestijntje
dinsdag
12.45 – 15.30
 5-9-17
 26-6-18
Heverlee, Celestijntje
Donderdag
18.45 – 21.30
 7-9-17
 28-6-18
Heverlee Park
Donderdag
19.15 – 22.00
 7-9-17
 28-6-18
Holsbeek, Parochiecentrum
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Kessel-Lo, De Curve
Vrijdag
19.00 – 21.45
 1-9-17
 29-6-18
Landen, Socialistische mutualiteit
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Landen, Socialistische mutualiteit
Dinsdag
19.00 – 21.45
 5-9-17
 26-6-18
Leuven
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Leuven
Dinsdag
9.00 – 11.45
 5-9-17
 26-6-18
Leuven
Dinsdag
13.00 – 15.45
 5-9-17
 26-6-18
Leuven
Donderdag
13.00 – 15.45
 7-9-17
 28-6-18
Leuven
Donderdag
19.00 – 21.45
 7-9-17
 28-6-18
Leuven
Vrijdag
19.00 – 21.45
1-9-17
 29-6-18
Liedekerke
Dinsdag
19.00 – 21.45
5-9-17
 26-6-18
Liedekerke
Woensdag
19.15 – 22.00
 6-9-17
 27-6-18
Liedekerke
Donderdag
19.00 – 21.45
 7-9-17
 28-6-18
Rillaar, Parochiecentrum
Woensdag
19.00 – 21.45
 6-9-17
 27-6-18
Rotselaar, Zaal Concordia
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Rotselaar, Zaal Concordia
Donderdag
19.00 – 21.45
 5-9-17
 28-6-18
Schoonderbuken, Oude Gem. Jongensschool
Maandag
13.00 – 15.45
 4-9-17
 25-6-18
Schoonderbuken, Oude Gem. Jongensschool
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Schoonderbuken, Oude Gem. Jongensschool
Donderdag
18.30 – 21.15
 7-9-17
 28-6-18
Sint Pieters Leeuw, Kasteel Coloma
Dinsdag
12.30 – 15.15
 5-9-17
 26-6-18
Sint Pieters Leeuw, Kasteel Coloma
Dinsdag
18.45 – 21.30
 5-9-17
 26-6-18
Sint Pieters Leeuw, Kasteel Coloma
donderdag
13.00 – 15.45
 7-9-17
 28-6-18
Testelt, Ontmoetingscentrum De Hulst
Dinsdag
9.15 – 12.00
 5-9-17
 26-6-18
Testelt, Ontmoetingscentrum De Hulst
Donderdag
19.00 – 21.45
 7-9-17
 28-6-18
Tielt-Winge, Gem. De winge
Maandag
9.15 – 12.00
 4-9-17
 25-6-18
Tienen, PISO
Woensdag
13.30 – 16.15
 6-9-17
 27-6-18
Tienen, PISO
Donderdag
18.30 – 21.15
 7-9-17
 28-6-18
Tremelo, Basisschool ‘de Cocon’
Maandag
19.15 – 22.00
 4-9-17
 25-6-18
Tremelo, Basisschool ‘de Cocon’
Dinsdag
14.00 – 16.45
 5-9-17
 26-6-18
Vilvoorde
Maandag
19.00 – 21.45
 4-9-17
 25-6-18
Vilvoorde
Dinsdag
13.15 – 16.00
 5-9-17
 26-6-18
Wespelaar
Woensdag
13.30 – 16.15
 6-9-17
 27-6-18
Wespelaar
Woensdag
19.00 – 21.45
 6-9-17
 27-6-18
Wespelaar
vrijdag
19.00 – 21.45
 1-9-17
 29-6-18
Wezemaal, VIVA SVV Wezemaal
Dinsdag
19.00 – 21.45
 5-9-17
 26-6-18
Wijgmaal, Oude Gemeenteschool
Maandag
18.45 – 21.30
 4-9-17
 25-6-18
Wijgmaal, Oude Gemeenteschool
Donderdag
18.45 – 21.30
 7-9-17
 28-6-18