Aarschot 1                  Feestzaal Gelrode, Pastoor Dergentlaan 3200 Gelrode

/

Aarschot 2                 Schoolstraat 1

/

Aarschot 2                Schoolstraat 1

Woensdagavond              18.30u – 22.15u    Realisaties Juwelen             Van 06/02/19 tot en met 26/06/19

Aarschot 2               Schoolstraat 1      

/   

Aarschot 2       Schoolstraat 1

Maandagvoormiddag      09u30 – 13u10       Trendy Verfijnde Menu’s L/Z
Maandagavond                 18u30 -22u00         Trendy Verfijnde Menu’s L/Z
Dinsdagvoormiddag        09u30 – 13u00        Trendy Puur Natuur L/Z
Dinsdagavond                   18u30 – 22u00         Lekker voor Alledag
Donderdagavond             18u30 – 22u00        Gastvrij Koken: Chef in eigen Keuken

Baal                                Oude Gem. Jongensschool, Baalsebaan 285

/

Begijnendijk                 Professor Scharpélaan 5 bus 3 – 3130 Betekom

/

Boutersem                   Buurthuis Vertrijk, Schoolstraat 14

/

Boutersem                   Buurthuis Vertrijk, Schoolstraat 14

/

Diest                               Boudewijnvest 3

dinsdagavond          17:25 – 22:40   Basis naaien  van 5-2-19 tot 25-6-19
dinsdagavond          17:25 – 22:40   Rok-pantalon  van 5-2-19 tot 25-6-19

Dworp                            Crealab, Alsembergsesteenweg 610     

/  

Dworp                            Crealab, Alsembergsesteenweg 610

/

Haacht                         Zaal De Kram, Rijmenamsesteenweg 168

/

Halle                               S.V.V. lokaal, Molenborre 12a

/

Halle                               S.V.V. lokaal, Molenborre 12a

Woensdagnamiddag     13.00u – 16.45u           Creatief Atelier       Van 06/02/2019 tot en met 26/06/2019         

Halle                             S.V.V. lokaal, Molenborre 12a

/

Halle                              KTA, Kluisstraat 1
Woensdagavond          18.30u – 22.00u       Trendy Verf. Menu’s (Lente/Zomer)  van 06/02/19 tot en met 26/06/19

Herent                            BSGO De Bijenkorf, Gebr. Massantstraat 16

/

Herent                            BSGO De Bijenkorf, Gebr. Massantstraat 16

Dinsdagnamiddag        12u30 – 16.10          Werken met textiel

Dinsdagavond                18u30 – 22u10        Werken met textiel

Heverlee Celestijntje  Cultureel Centrum, Celestijnenlaan 19

/            

Heverlee Park              S.K.L.O., Leon Dartelaan 11

/

Holsbeek (St P Rode)        Parochiecentrum, Kloosterhof, Kerkplein 1

/

Kessel-Lo                     De Curve, De Becker Remyplein 27

/

Kessel-Lo                     De Curve, De Becker Remyplein 27

/

Landen                          Socialistische mutualiteit, Stationsstraat 70

/

Leuven                          Mechelsestraat 70

/

Leuven                          Mechelsestraat 70

/

Leuven                          Mechelsestraat 70

/

Leuven                          Mechelsestraat 70

/

Leuven                          Mechelsestraat 70

Woensdagnamiddag     13.00u – 16.30u           Stijladvies (06/02/19 – 26/06/19)

Liedekerke                   Educatief Centrum, Fabriekstraat 3

/

Liedekerke                   Educatief Centrum, Fabriekstraat 3

Maandagavond            18u45 – 22u30         Vlaamse Streekgerechten (04/02/19 – 24/06/19)
Dinsdagavond              18.30u –  22.00u      Trendy Verfijnde Menu’s L/Z van (05/02/1 tot en met 25/06/19)
Woensdagavond          18.45u – 22.15u       Mediterraans en Italiaans koken (06/02/18 tot en met 26/06/19)
Donderdagavond         18.30u – 22.00u      Lekker voor alledag  (07/02/19 tot 27/06/19)

Linden Gemeenteschool “De Stip” , Martelarenplein

/

Lot                                  Kloosterstraat 

/

Rillaar                        Parochiecentrum Rillaar, Diestsesteenweg 315 3202 Aarschot
/

Rotselaar                      Zaal Concordia, Provinciebaan 6
/

Schoonderbuken       Oude Gem. Jongensschool, Hauwaartstr 288

/

Schoonderbuken       Oude Gem. Jongensschool, Hauwaartstr 288

/

Sint Agatha Berchem            Trefcentrum De Kroon, J.B. Vandendrieschstr 11

Maandagnamiddag          13.30u – 17.10u           Creatief Atelier  (04/02/19 – 24/06/19)

Sint Pieters Leeuw     Kasteel Coloma, J.Depauwstraat 25

/

Testelt                           Ontmoetingscentrum, De Hulst, Hulst 16

/

Testelt                           Ontmoetingscentrum, De Hulst, Hulst 16

/

Tielt-Winge                   Gem. De Winge, Halensebaan 16

/

Tielt-Winge       Gem. De Winge, Halensebaan

/

Tielt-Winge       Gem. De Winge, Halensebaan

/

Tienen                           PISO, Alexianenweg 2

/

Tienen                           PISO, Alexianenweg 2

/

Tremelo                         Basisschool ‘De Cocon’, Veldonkstraat 10                        

/

Vilvoorde                      Abeelstraat 33                          

/

Werchter                Oude Pastorij, Werchterplein 21 

/             

Wespelaar                    Grote Baan 121

/

Wespelaar                    Grote Baan 121

Maandagnamiddag       12.30u – 16.25u           Realisaties Handtassen Van 4/02/19 tot en met 17/06/19

Wezemaal                     VIVA SVV Wezemaal, Aarschotsesteenweg 136, 3111 Wezemaal

/

Wezemaal                     Parochiehuis St Martinus, Holsbeeksebaan 1 

/

Wilsele                                  De Bosstraat

/

Wilsele               De Bosstraat

/

Zoutleeuw                    Sociaal Centrum, Grote Markt 22

/